• 6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Meďánci

6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Meďánci 3.5.2024

6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Meďánci

Nápad na projekt vznikl při tématu Tajuplný vesmír, kdy děti kolonizovaly planetu.

V mnoha koutcích mateřské školy, tak vznikla oblast flóry, s rozdílným zaměřením jako okrasné rostliny, exotické rostliny, vyskytující se ve zcela odlišném prostředí, bylinky a jiné plodiny.

Celý projekt doprovázel mimozemský kamarád Semínko z planety Seed, který děti pozitivně motivoval.

Děti se učily, jak o takové rostliny pečovat a jak jim vytvořit podmínky pro růst.

Děti se zapojily do veškerých činností, jako sázení semínek, přesazování, vybírání vhodného umístění rostliny a samozřejmě průběžné zalévání rostlin atd.

Na rozloučenou dostal kamarád Semínko obrázek květiny, který vytvořily děti v ateliéru VV v průběhu projektu.

Děti nadále vedeme ke kladnému vztahu k přírodě.