• Projekty a dotace

ŠABLONY I Operační program Jan Amos Komenský - Zkvalitnění a rozvoj předškolního vzdělávání v MŠ Repinova

Cílem projektu je modernizace cílů  a obsahů vzdělávání, včetně forem a metod učení na všech úrovních  vzdělávací soustavy (tj. od předškolního vzdělávání po  terciární a  další vzdělávání) – zajištění pozice školního asistenta,  inovativní  vzdělávání dětí v MŠ, odborně zaměřená tematická a komunitní  setkávání v  MŠ.

Projekt je financován z prostředků státního rozpočtu ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ve výši 554 931,00 Kč.