• 6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Berušky

6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Berušky 3.5.2024

6. ročník ceny ZLATÁ BERUŠKA 2023/2024 - třída Berušky

Dvouměsíční projekt s názvem “ZEMĚ JE JEN JEDNA”

Tento projekt jel zaměřen na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Děti si uvědomují, že jejich jednání má vliv na životní prostředí.

Děti se učí udržitelnému chování (recyklace, pěstování plodin aj.)

Učí se pochopení ekosystému, poznávají složité vazby v přírodě a vliv člověka na ekosystémy.

Projekt se zaměřuje na podporu kritického myšlení. Děti zkoumají a přemýšlejí problémy, kterým čelí naše planeta.

Projekt se snaží inspirovat děti k budoucím akcím. Tj. aby se děti v budoucnu samy aktivně zapojily do ochrany životního prostředí.