UPOZORNĚNÍ NA VÝSKYT STŘEVNÍCH POTÍŽÍ V MŠ 16.5.2024

UPOZORNĚNÍ NA VÝSKYT STŘEVNÍCH POTÍŽÍ V MŠ

Upozorňujeme na výskyt STŘEVNÍCH POTÍŽÍ v naší MŠ. Prosíme, věnujte  zvýšenou pozornost zdraví Vašich dětí, pokud se objeví příznaky (průjem,  zvracení, nevolnost, bolest břicha, zvýšená teplota, nechutenství),  nevoďte je do školky a nechejte si je doma min. ještě druhý den. V  případě nevolnosti dítěte nebo zjištění průjmu Vám bude paní učitelka  volat a pro dítě si přijdete. Pokud Vaše dítě onemocní, dejte nám co  nejdříve vědět. Tím můžeme lépe monitorovat a zvládat situaci. Prosíme,  aby se děti vrátily do školky až po úplném uzdravení.

Děkujeme Vám za spolupráci a pochopení. Společně můžeme zajistit bezpečné a zdravé prostředí pro Vaše děti.