Co dítě potřebuje do MŠ

Do třídy

• pohodlné oblečení, které mu umožní pohyb a nebude vadit, když se ušpiní (třeba při výtvarných aktivitách)
  • přezůvky (nejvhodnější jsou uzavřené papuče s pevnou patou a bílou podrážkou, nevhodné "crocsy)
  • hrneček (za účelem dodržování pitného režimu v průběhu dne)
  • Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky, legíny)

Na pobyt venku

Sportovní oblečení s ohledem na počasí a roční období (starší  tepláky, mikiny, šusťáková souprava, boty do písku, náhradní  spodní prádlo, punčocháče, kombinéza, pogumované soupravy odolné vlhku a  špíně - vše dle vlastního uvážení a s ohledem na skutečnost, že dítě smí toto oblečení umazat). Oblečení obměňujte s ročním obdobím. Prosíme rodiče, aby  ve vlastním zájmu osobní věci dětí podepsali.

Do postýlky

Pyžamo (každý pátek si jej děti nosí domů na výměnu).