„Pověz mi a zapomenu, ukaž mi a zapamatuji si, nech mne udělat a naučím se.“ (čínské přísloví)
Vítá Vás mateřská škola Repinova

OTEVŘENÍ NOVÉ DĚTSKÉ SKUPINY SNÍLKOV 27.7.2022

OTEVŘENÍ NOVÉ DĚTSKÉ SKUPINY SNÍLKOV

Vážení rodiče a přátelé školky, jak již jistě víte, naše prostory aktuálně procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která přinese novou a příjemnější tvář interiérů a také umožní rozšířit naši nabídku výchovně vzdělávacích aktivit pro Vaše děti.

Nově opravené a vybavené prostory s velkou radostí otevřou své brány 3. října 2022 jako Dětská skupina SNÍLKOV, která poskytuje celodenní provoz s alternativním přístupem a péčí o Vaše děťátka.

Místa je možné zarezervovat telefonicky, emailem či zprávou do Messengeru (https://www.facebook.com/snilkov). Na stránkách Facebooku také naleznete doplňující informace k zápisu a potřebné dokumenty (přihláška, potvrzení lékaře).

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit v novém kabátku!

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.